iCoin Elmas Madenciliğini Blockchain’e Taşıyan IEO’sunu Başlattı

Bitcoin Basın Bülteni: Blockchain tabanlı platform iCoin International, suni zeka ile birleşmiş merkezsiz teknolojiyi kullanarak elmas madenciliği endüstrisinide kuralları alt üst etmeyi hedefliyor. iCoin ICO’sunun başladığını duyurdu.

6 Ağustos 2019, Sierra Leone: iCoin International, Millennium Mining Corporation‘a aittir ve kıymetli mücevher sanayisine verimlilik, hız ve şeffaflık sağlamak için Blockchain ve suni zekanın gücünden yararlanmayı tercih ediyor. Platformun gelişmesini ve büyümesini desteklemek isteyen erken yatırımcılara bir fırsat sağlamak amacıyla LATOKEN ile ortaklaşa iş yaparak İlk Borsa Teklifini (IEO) başlattığını duyurdu.

Merkezsiz Elmaslar

Elmaslar, kıymetli taşlar içinde en fazlaca arananlarından biridir ve hem endüstriyel hem de toplumsal sektörlerde büyük bir değere sahipler. Güzel duyu takılar üretiminde ve organik olarak meydana gelen en sert malzemelerden biri olarak iyi malum fizyolojik özelliklerinde kullanılmaları onları hakikaten paha biçilmez kılmaktadır. Bununla beraber, uygun bir seyretme altyapısının olmayışı, elmasların saydam ve etkili madencilik ve dağıtım işlemlerinin olmamasına niçin olmuştur ve zahmetli hükümet politikaları yalnızca yasadışı dağıtımı daha yaygın hale getirmiştir.

iCoin, elmas madenciliği endüstrisini düzenleyecek ve Blockchain ve suni zeka benzer biçimde yeni teknolojiler kullanarak kıymetli taş endüstrisi için iyi organize edilmiş bir gerçek zamanlı seyretme ve denetim sistemi geliştirecek. Bu, platformun elmasların gelişmesi ve yepyeni bir iktisat yaratması için bütünsel bir iş ortamı yaratmasını elde edecektir.

Platform, Blockchain teknolojisinin elmas madenciliği işletmesine katılmasıyla şunları başarmayı hedefliyor:

o Yolsuzluk ya da veri çoğaltma şansı olmadan güvenilir bir ağ oluşturmak.
o Akıllı sözleşmeleri kullanarak otomatik ve anında işlem meydana getiren bir sistem sağlamak.
o Açık ve dağıtık defter teknolojisi vasıtasıyla tüm finansal işlemlerde şeffaflığı sağlamak.
o Her elmas çıkarımı, tedarik zinciri süresince defterde tam izlenebilirlik sağlayarak Blockchain ağına vakit damgalı olarak yerleştirilecektir.

Benzersiz satış noktası

Millennium Mining Corporation, Freetown’da, elmas operasyonlarıyla meşhur bir ülke olan Sierra Leone’de bulunuyor ve ortalama 2.500 ufak ölçekli operasyonla büyük bir elmas endüstrisinin sahibi konumunda. 2018 senesinde ülke, 150 milyon ABD Doları değerinde elmas ihracatı gerçekleştirmiştir.

Millennium Mining Corporation, Sewa Nehri’ndeki Baimbawai Havuzunun bulunmuş olduğu yerde çeşitli testler yapmış oldu. Havuz yavaş hareket eden su ile nehrin derin bir bölümüdür. Jeolojik araştırmalara ve potansiyele dayanarak, havuzun metreküp başına 0,2 ila 0,5 karat içinde değişen 1 ila 1,5 milyon metreküp elmas taşıyan çakıl olduğu tahmin edilmektedir. Bu, havuzda ortalama 200.000 ila 750.000 karat elmasa bulunmuş olduğu anlamına geliyor. Bölgede önceki madencilik, metreküp başına 4 karat kadar yüksek sonuçlar göstermiştir. Millennium Mining Corporation’ın bulmuş olduğu en büyük elmas ise 2005 senesinde 8,25 karatlık temiz bir parça.

Elmas madenciliğinden elde edilmiş karlar yeniden iCoin pazarına enjekte edilecek ve böylece platformun büyümesinden itibaren 5 yıl süresince kıymet artışında ortalama %5000’lik bir getiri değerinde tahmini bir iCoin değerlemesi ile platformun büyümesini kolaylaştıracaktır.

Uzun solukta, Millennium Mining Corporation, öteki organik kaynak pazarlarına girmeyi planlayarak operasyon tabanını belirlenen vakit çizelgesine gore genişletmeyi planlıyor.

iCoin: Madenciliği Tokenize Etmek

Elmaslar için Blockchain tabanlı madencilik faaliyetleri, iCoin platformunun ERC20 mahalli token’ı olan ICOIN ile yürütülecek. ICOIN şu anda LATOKEN borsasında bir IEO etkinliği vasıtasıyla erken destekçilere gösterilmekte ve iCoin platformunun temel lansmanında ve geliştirilmesinde yer almak için bir fırsat vermektedir. Esasen LATOKEN’in kullanıcısı olan yatırımcıların ve yatırımcıların kara para aklamayı önleme (AML) ve Müşterinizi Tanıma (KYC) doğrulamalarından geçmeleri gerekmez.

IEO etkinliği esnasında token başına 1 ABD Doları tutarında 10,000,000 ICOIN satışı gerçekleştirilecek. IEO’ya minimum katılım seviyesi ise 100 ABD Doları. Toplam kazılabilecek  600.000.000 ICOIN token bulunuyor. Destekçiler, LAToken üstünden BTC, ETH yada ABD Doları kullanarak token alabilirler. ICOIN token’lar IEO biter bitmez yatırımcılara gönderilecek ve token’ları takas etme, takas aracı olarak kullanma yada kar elde etme şansı verecek. IEO’dan toplanan para, madencilik işlemlerini finanse etmek için kullanılacak, madencilik gelirleri ise iCoin Internasyonal pazarına geri dönecek.

ICOIN belirteçleri etkinlik biter bitmez yatırımcılara bırakılacak ve belirteçleri takas etme, takas aracı olarak kullanma yada kar elde etme şansı verecek. IEO’dan toplanan para, madencilik işlemlerini finanse etmek için kullanılacak, madencilik gelirleri ise iCoin Internasyonal pazarına geri çevriliyor.

iCoin, internet sayfasında elmas ürünleri satın almak için bir para birimi olarak hizmet verecek bir destek programdır, bu token ek olarak ikincil pazardaki öteki ERC20 jetonlarıyla tecim için de mevcut olacak ve son olarak IEO’dan bir yıl sonrasında Millennium Mining Corp iCoin International token’ı için piyasa fiyatı üstünden geri alım programı başlatacak.

Medya bağlantısı
Şahıs Adı: Elieen Adams
E-posta: [email protected]

Feysbuk’ta iCoin ile bağlantı kurun –
Twitter’da iCoin’i takip edin
White Paper’ı Okuyun

🆕 iCoin Internasyonal IEO platformu:

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan görevli değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların itina göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için [email protected]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir