İddia: Litecoin Ethereum’u Geride Bırakacak

Litecoin, 24 saat içinde %30’u aşkın bir gelişme kaydederek 45 dolar seviyesini görmüş oldu. Basım zamanında ise Litecoin %20 artışla 44,94 dolar seviyesinde işlem görüyordu.

Dördüncü sıraya terfi etti

Uzun süredir suskunluğunu sakınan Litecoin, Bitcoin Cash ve EOS’un ardında kalmıştı. Yalnız Litecoin, elde etmiş olduğu kazanımlarla gene dördüncü sıraya yükselmeyi başardı. Litecoin’in günlük işlem hacmi ise 1,8 milyar dolara kadar terfi etti. Kripto para piyasasında yaşanmış olan yükselişi tetikleyen Litecoin’in performansının ne kadar süreceği tartışılır bir tek gelecek aylarda Litecoin ağında gerçekleşecek ödül yarılanması da düşünüldüğünde Litecoin boğa koşusuna bir süre daha devam edecek şeklinde.

Litecoin 194 dolar olmalı

Litecoin’in dördüncü sıraya yerleşmesiyle, Litecoin’in Ethereum’u da geçip geçemeyeceği münakaşaya açıldı. Yalnız Litecoin’in Ethereum’u tahtından edebilmesi için Ethereum’un fiyatının bu esnada asla yükselmediğini düşünürsek (!) 9,4 milyar dolar daha değerlenmesi gerekecek. Eğer Litecoin, Ethereum’u tahtından etmek istiyorsa fiyatı 194 dolara kadar yükselmeli.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir