İstanBlock 2020 Erken Dönem Avantajlı Biletleri Satışa Sunuldu

Türkiye’nin en hususi blockchain etkinliği İstanBlock 2020, erken dönem avantajlı biletlerini bugün satışa sundu. Gelecek haftalarda ise açıklanması beklenen konuşmacı adları ise daha şimdiden büyük bir merak dalgası yaratmış durumda.

İstanBlock 2020, 6-10 Nisan tarihindeki İstanbul Blockchain Haftası kapsamında, 9-10 Nisan tarihlerinde ana konuşma olarak düzenlenecek.

İstanbul’un en prestijli otellerinden kabul edilen Hilton Bomonti Otel’e blockchain ve kripto para dünyasının kıymetli konuşmacılarını, influencerlarını dinlemek ve sistemi kökünden sarsan bu teknolojiyi daha yakından tanımak için 2000’den fazla kişinin iştirak etmesi planlanıyor. Bu fazlaca hususi etkinliğin heyecanı zirvelere ulaşmış durumda.

İstanBlock 2020, internasyonal projelerin, kripto para ve blockchain’in yeni yuvası olan Türkiye’de kendini gösterebilmesi için yeni ve coşku verici fırsatlar sunacaktır. Türk projeleri için ise önde gelen internasyonal projelerle stratejik ortaklıklar kurma, global medyada yer alma imkanları ve blockchain teknolojisinde çalışmak için çok isteyen Türk toplumu için yeni iş fırsatları yaratacaktır.

DeFi, Deriviatives, Regulation, Gaming ve Institutional Adoption etkinliğin gündemini oluşturan mevzu başlıklarından bazıları olacak.

Blockchain PR ajansı EAK Dijital’in kurucusu ve CEO’su, Türk blockchain endüstrisinin profilini küresel çapta yükseltmek için bu etkinliği organize eden Erhan Korhaliller, her geçen gün daha çok konuşmacı, medya kuruluşu ve blockchain şirketinin katılmasıyla ilginin arttığını belirtiyor.

“Hem Istanbul’da hem de dünyanın her yerinde hissedilir bir coşku duygusu var: fazlaca iyi karşılandık. Türkiye’nin gurur işitebileceği ve ülkenin yenilikçilerini global sahneye çıkartacak ve devamının gelmesini umduğumuz bir etkinlik başlatıyoruz. İstanBlock’ta konuşmacı olarak çağrı ettiğimiz alanında öncü konuşmacıların bir çoğuna Türkiye ilk kez ev sahipliği meydana getirecek. Onları ve tüm Türk blockchain topluluğunu en iyi şekilde ağırlayacağız.”

Erken dönem avantajlı biletler bugün satışa çıktı. Fiyatlar yurt dışından katılacak olanlar için £250’den başlıyor. 15 Ocak avantajlı fiyatlar için son gün.

Türk vatandaşlarının bu etkinlikten maksimum faydalandığından güvenilir olmak için bilet tutarları Türk vatandaşları için £30’den başlıyor.

Mühim konuşmacıları ve sponsorları Türkiye’ye getirmek bizim için büyük bir onur oldu benzer biçimde, Türk blockchain ekosistemine iyi bir tesir bırakmak için Türkiye’den de mümkün olduğunca fazlaca katılımcıya ev sahipliği yapmak bir o denli mühim.

Türkiye Kripto Para’da Global Önder

Türkiye’nin kripto parayla kuvvetli bir ilişkisi bulunuyor. ING tarafınca meydana getirilen bir araştırmada Türklerin, kripto para birimlerinin benimsenmesinde ve altında yatan blockchain teknolojisinde büyük görevi olduğu saptandı. Öteki bir anket ise nüfusun %20 sinin kripto para sahibi olduğu ve ya kullandığını gösterdi.


 DataDash’in kurucusu en etkisinde bırakan kripto YouTuber’lardan biri olarak görülen Nicholas Merten İstanBlock2020 hakkında şunları söylemiş oldu:

“Türkiye, kripto para birimlerinin gerçek anlamda denenmesinde muhteşem bir kontrol sağlamış oldu. IstanBlock, blockchain ve kripto projelerinin kendilerine bu yeni pazarda bir yer edinebilmesi için mükemmel bir fırsat.”
Etkinlik, değişik aşamalarda Elmas, Altın, Gümüş ve Bronz olmak suretiyle bir takım sponsorluk imkanı sunuyor. 


IstanBlock 2020’nin sponsorluk fırsatları hakkında daha çok informasyon almak ve güncellemelerden haberdar olmak için www.istanbulblockchainweek.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir