İşte Yatırım Potansiyeli En Yüksek Altcoin’ler

Uzun soluklu boğa sezonunun arkasından Nisan ayıyla beraber tekrardan yükselişe geçen kripto para piyasası Ağustos ve Eylül ayında yaşanmış olan düşüşlerle beraber yatırımcıların tekrardan endişeye kapılmasına niçin oldu. Kripto para topluluğundaki tedirgin bekleyiş devam ederken BitcoinEconomics.io yatırım potansiyeli en yüksek altcoin’leri deklare etti.

BitcoinEconomics.io adlı Twitter hesabının yapmış olduğu söz mevzusu paylaşım şu şekilde:

“Treni kaçıranlar Litecoin, XRP ve Stellar’ı tercih ederek maksimum kazanç sağlayabilir. Fakat bir boğa piyasasının başlangıcında, şimdi olduğu şeklinde, korkulu bir seçim. Hareketsizliklerinde sizi yıpratırlar.”

Litecoin, Ripple ve Stellar Lumens

Litecoin bilhassa geride bıraktığımız bir senelik dönemde oldukça göz dolduran bir performans sergiledi ve 20 dolarlık fiyat seviyesinden 145 dolara kadar yükselmeyi başardı. 5 Ağustos’tan sonrasında düşüş trendine geçen Litecoin haberimizin hazırlandığı sırada ise CoinMarketCap verilerine nazaran 54.59 dolardan işlem görüyor.

BitcoinEconomics.io’nun paylaşmış olduğu kripto paralar içinde Litecoin’in geride bıraktığımız aylarda iyi bir performans sergilediği söylenebilir sadece XRP ve XLM ise son düşüş dalgasıyla beraber 2018 yılındaki sert ayı sezonunda bile görülemeyen düşük seviyelere gerilemiş durumda.

Bu tarz şeyleri da okuyabilirsiniz:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir