Japonya 6 Yeni Kripto Para Borsasına Kavuşacak

Japonya’da gelecek aylarda etken olması beklenen  6 yeni kripto para borsası ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Bitcoin alım ve satım işlemlerinde alınan komisyon oranları, karlılık durumu ve kripto para borsalarının güvenliği mevzusunda hemen hemen hiçbir site ve kripto para borsası kendisini %100 olarak kanıtlamış olmamasının tesiri ile bazı yatırımcıların direkt kendi cüzdanlarını kullanmasına niçin olurken, ara sıra ise yatırımcılar kendilerine ilişkin olan şifreleri kaybetmeleri ve kendilerine güvence verilmemesinden dolayı kripto para borsalarını kullanmaktan çekiniyorlar.

Yeni etken olacak olan Japon kripto para borsalarının ise bu güvensizlik durumunu bir nebze ortadan kaldırabilecek olduğu, 6 yeni kripto para borsasının kullanıcılara vaat edecek olduğu güvenliğin en üst düzeyde olacak olduğu belirtilmekte. Mevzu hakkında SBI HOLDİNG tarafınca net açıklamalar yapılmamasına karşın kripto para borsalarının dikkat çekici şekilde kurulması ve reklamlarının ülkede en üst düzeyde yapılmasının beklendiği iddia ediliyor.

Japonya Halkı Merakla Bekliyor

20 ila 40 yaş içinde olan Japon kripto para yatırımcılarının kripto para borsalarının açılması ile beraber bu borsaları daha etken kullanmaya başlamış olacak oldukları malum bir gerçek. Öteki kripto para borsalarını zorlayacak olan 6 yeni borsa sitesinin kendisini derhal aniden geliştirmesi ve yükselmesi ise beklenmedik bir gelişme.

  • Japonya’da birkaç tane kripto para borsası mevcut ve hepsi etken olarak kullanılan borsalar diye biliniyor.
  • Yeni açılacak olan borsalara talebin ne düzeyde olacak olduğu bilinmeyen.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir