Japonya Merkezli Bitarg Borsası: Yahoo İddiaları Yalan!

Japonya merkezli Bitarg Borsası yönetimi dün Yahoo Japan tarafınca satın alınacak olduklarına ve bazı haberlerde satın alındıklarına dair iddiaların yalan bulunduğunu ve bu tür bir durumun söz mevzusu dahi edilmediğini deklare etti. Japonya merkezli olan Bitarg, Japonya’da oldukça göz önünde ve güvenilir bir borsa olurken, Yahoo Japan’ın ise hazır borsa sistemlerine yöneldiği öne sürülmüştü.

Nikkei tarafınca iddia edilen ve ortaya atılan bu gelişmeler sonrasında meydana getirilen izahat iddiaları çürüttü. Yeni dönemde Yajoo Japan hakkında daha birçok iddianın ortaya atılmasının gündemde olacağı düşünülürken, bunun sebebi olarak ise Asya devletlerinde Yahoo’nunve kripto paraların son aşama popüler olması.

Satın Alabilecek Birçok Kripto Para Borsası Mevcut

Dünyanın en meşhur kripto para borsası olarak tanınan Binance haricinde Asya bölgesinde etken kurulu olan ve milyonlarca kripto para yatırımcısı tarafınca kullanılan kripto para borsaları mevcut. Yahoo Japan yönetiminin bu borsalara yönelebilecek oldukları, bu mevzuda Yahoo Japan yöneticilerinin araştırmalar yaptıkları iddia ediliyor. Normal olarak Yahoo tarafınca bu mevzuya dair izahat yapılmış değil.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir