Jimmy Song’dan Bitcoin Açıklaması

Meşhur yatırımcı Jimmy Song, son dönemde Bitcoin hakkında bazı iddiaların ortaya atıldığını belirterek, bu iddiaların aslı astarı olmayan bulunduğunu ve kendisinin Bitcoin’de yükseliş yaşanmasını beklediğini deklare etti. Meşhur bir yatırımcı olmasının yanında daha ilkin kendisine ısrarla ne kadarlık bir yatırımı olduğu ve bugüne dek ne kadarlık bir kazanç elde etmiş olduğu şeklinde sorulara tam yanıt vermemesinden dolayı BTC yatırımcılarının tepkisini çeken meşhur isim, elinde milyonlarca dolarlık kripto para barındırdığı tahmin ediliyor.

Kripto para yatırımı meydana getirecek olan kişilerin genel olarak son dönemde yaşanmış olan düşüşleri incelememesi gerektiğine ve yatırım hayata geçirmeye devam etmesi gerektiğine değinen Jimmy Song, ”Sizce bir kripto para, diğeri kripto paradan iyi mi ayrılır? Daha da önemlisi, bir yatırımcı bunu iyi mi tespit eder ve iyi mi bir kripto paranın ötekinden daha oldukça değerleneceğini düşünür?” dedi.

Bitcoin En Büyük Buluştu!

Jimmy Song, Bitcoin’in en büyük buluş bulunduğunu ifade ederek, ”Bitcoin’in sonunun geleceğini düşünen birçok kişi aslına bakarsak bir noktayı kaçırıyor. O da şu ki, Bitcoin esasen en büyük buluştu. Merkezi olmayan bir dijital sistem, esasen oldukca büyük bir buluştu ve bunu ilk icra eden da Bitcoin oldu.” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir