John McAfee: Kısa vadede konuşmak için erken

John McAfee, kripto paralar hakkında yapmış olduğu açıklamasında kısa vadede konuşmak için hemen hemen erken bulunduğunu ve Bitcoin için kısa vadede kendisinin bir beklenti mevzusunda yorum yapamayacak bulunduğunu deklare etti. BTC hakkında yapmış olduğu her bir ayrı yorum ile ilgi görmesine karşın son aylarda kendisini çok çok fazla tehdit alan ve SEC tarafınca suikaste uğradığını iddia etmesi dolayısı ile tepki çeken John McAfee, bu alanda yorum yapmayacak bulunduğunu açıklamıştı.

Bitcoin hakkında yorum yapmayacak bulunduğunu açıklamasına karşın kısa süre sonrasında yine açıklamalar hayata geçirmeye başlaması ise yakın takipçilerinin dahi ”bir karar ver!” yorumlarına sebep oldu.

Bitcoin mevzusunda yapmış olduğu yorumlar şaşırtıcı

Bitcoin hakkında beklentilerini milyonlarca dolara varacak şekilde lanse eden ve gerçek dışı yorumlarından dolayı medyada ”hayalperest” olarak lanse edilen John McAfee, Bitcoin ile ilgili bugün açıklamasında kısa vadede nasıl biteceğini bilmediğini açıklaması ve bu mevzuda yapmış olduğu yorumların daha ilkin yapmış olduğu yorumlar ile örtüşmemesi ”kendini düşen fiyatlar karşısında çaresizce kurtarma çabası” şeklinde yorumlandı. McAfee, kripto paralar mevzusunda gerçek dışı açıklamalarını sürdürecek mi, merak mevzusu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir