Justin Sun’dan Heyecanlandıran Açıklama: Gizli Proje Geliyor

Tron ve Bittrorrent’in CEO’su Justin Sun gene yapmış olduğu bir duyuruyla topluluğunu heycanlandırmayı başardı. Sektörün en mühim isimlerinden Justin Sun bugün yapmış olduğu yeni bir açıklamayla gizli saklı bir proje duyurusu yapmış oldu.

İlgili Haber: Binance’ten KYC Verilerini Sızdıran Telegram Grubunun Yenisi Açıldı

Tron ve Bittorrent son dönemdeki gelişmelerle iyiden iyiye ilgi odağı olmuştu sadece Warren Buffet randevusunun iptal edilmesi, Justin Sun’ın Çin’de gözaltına alındığı iddiaları işleri aniden tersine çevirmişti.

Günün erken saatlerinde Twitter hesabı üstünden açıklamalarda bulunan Justin Sun, ekibin yeni proje üstünde çalıştığını belirtti fakat bilgileri paylaşmadı. Twitter’da BitTorrent File System geliştiricilerinin gizli saklı bir proje üstünde çalıştığını belirten Sun, geliştiricilerle iletişime geçerek projenin detaylarının kullanıcılarla paylaşılmasını isteyeceğini belirtti.

İlgili Haber: SON DAKİKA: Binance’te Büyük Sızıntı, Changpeng Zhao’dan ve Borsadan Resmi Izahat

Justin Sun, söz mevzusu gizli saklı projenin içerik paylaşımı mevzusunda devrim yaratacağının altını çiziyor. Sun’ın bu açıklamaları kullanıcıları bir fazlaca meraklandırdı.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir