Justin Sun’ın Buffet’la Yiyeceği Yemeğe Binance Ekibi Katılacak Mı?

Yalnız 3 gün sonrasında kripto para topluluğunun önde gelenleri milyarder yatırımcı Warren Buffet’la Quince adlı restoranda bir araya gelecek.

21 Temmuz’da Twitter hesabı üstünden yapmış olduğu bir paylaşımla eToro’nun kurucusu ve CEO’su Yoni Assia’yı da çağrı eden ve pozitif yönde yanıt alan Justin Sun’ın yemeğe götüreceği 7 şahıs neredeyse netleşti.

Changpeng Zhao Reddetmişti

Binance CEO’su Changpeng Zhao Justin Sun’ın davetini nazikçe reddetse de yemepe Binance cephesinden de katılım sağlanacak. Dün Justin Sun, Binance Charity Fund’ın Başkanı Helen Hai’yi de yemeğe çağrı etti. Hai ise bu davete dakikalar içinde cevap vererek öğle yemeğinin kripto paraları ve yardımseverliği tartışmak için uygun bir fırsat sunacağını söylemiş oldu.

Bu hafta başlangıcında, kripto para ödemeler şirketi Circle’ın CEO’su Jeremy Allaire öğle yemeğine katılacağı kesinleşmişti. Justin Sun’ın Warren Buffet’la yiyeceği yemeğin ilk konuğu ise Haziran ayında netleşmiş ve Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee, Sun’dan gelen daveti kabul etmişti. 25 Temmuz’da Quince adlı restorandaki büyük buluşmaya gelecek günlerde başka adların de çağrı edilmesi planlanıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir