KAOS: Bytecoin

Binance adlı kripto para borsası üstünde listelenen Bytecoin adlı koin bugünlerde yaşanmış olan sıkıntılı günler dolayısı ile yatırımcılarını endişeye sürükledi. Yatırımcılar son 36 saattir Bytecoin ile ilgili çekme ve alım işlemleri yapamazken, ağ tarafında problemler olduğu ve bundan dolayı bu tür sorunların yaşandığı bilgisi paylaşıldı. Kullananların bu mevzuda yaptıkları açıklamada derhal önlemler alınmasını istedikleri ve Bytecoin ile ilgili olarak yaşanmış olan probleminin durması adına emekler yapılmasını istedikleri açıklandı.

Bytecoin ekibinden meydana getirilen açıklamada ise ”Eski yazılımı kullanan fazlaca sayıdaki madenciler yüzünden ağ üstünde bir hata (bug) göründü. Bu bug sunucu ağlarının dengesizliği yüzünden ortaya çıktı. Şuan için tüm Bytecoin mühendisleri ve geliştirici ekibi bu mevzuyu en kısa zamanda çözmek için uğraşmakta.” ifadeleri kullanıldı.

Bytecoin %165 Kıymet Kazanmıştı

Binance borsasına dahil edilmesinin derhal arkasından %165 oranında kıymet kazanan Bytecoin, bu mevzuda en fazla kıymet kazanan kripto paraların başlangıcında geliyordu. Birçok yatırımcısı bulunan Bytecoin’de işler ne vakit tam anlamı ile düzelecek ve yatırımcılar tekrar Bytecoin’e güvenebilecek mi? Bunu vakit gösterecek diyebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir