Korea Times: Yeni Yasa Sunuldu

Korea Times adlı gazete tarafınca ortaya atılan iddia eğer doğru ise Cenup Kore hükümetinin alt kurumlar ile beraber ICO’ları yasallaştırmak ve ülkede kripto paraların oranını daha çok arttırarak, Cenup Kore‘yi tam bir kripto para cennetine çevirmek adına çabalar devam ediyor. Ülkede kurumlar etken olarak ICO’lar ile ilgili olarak tam destek veremezken eğer ki Korea Times tarafınca ortaya atılan iddia doğru çıkarsa ICO’lar ülkede yasal hale gelmiş olacak.

Kore Demokratik Partisinin sözcüsü Hong Eui-rak, ve öteki 10 vekil tarafınca bununla ilgili çalışmaların devam etmiş olduğu, sadece son aşamaya gelinmediği bilgisi paylaşıldı. İddiaların doğru olması durumunda Cenup Kore kripto para cenneti bulunduğunu bir kez daha kanıtlayacak olurken, ICO‘lar ile ilgili olarak atılacak olan adımların ülkede ICO’lar ile ilgili daha çok kolaylık yaşatması planlanıyor.

Cenup Kore Rekorları Birbiri Ardına Kıracak

Kore Demokratik Partisinin sözcüsü Hong Eui-rak, ve öteki 10 vekil tarafınca emek harcamalar devam ederken, bu mevzuda hemen hemen daha tam olarak informasyon mevcut olmadığını belirtmek gerekiyor. Zira kripto paralar ile ilgili dünyada en fazla ilgi ve yetki Cenup Kore’nin elinde.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir