Kripto Para Milyarderi Tarih Verdi: Kripto Baharına Kaç Ay Kaldı

Bitfinex’in hissedarlarından kabul edilen Bitcoin milyarderi Zhao Dong kripto para yatırımcılarının merakla beklediği boğa sezonuna ilişkin mühim açıklamalarda bulunmuş oldu. 2020 senesinde kripto para piyasasının şahlanacağını dile getiren Dong dip fiyattan alım yapmak isteyen yatırımcıların 3 ayı kaldığını belirtti.

Çin’in Twitter’ı Weibo’da yapmış olduğu paylaşımda kripto para piyasasının mevsimler şeklinde hareket ettiğini, iniş ve çıkışların da buna gore gore yaşandığı öngörüsünü belirten Zhao Dong 2021 senesinde Çin menşeli kripto para borsalarının da piyasayla beraber şaha kalkacağını iddia etti.

Kripto Paralar Dört Mevsim

Geride bıraktığımız dönemlerde siz kıymetli okuyucularımızla paylaştığımız haberde Çinli Bitcoin milyarderi, kripto para piyasasındaki boğa koşusunun 2020 başlayacağını belirtmişti. Dong’un o günlerde yapmış olduğu paylaşımdan bir kesit şu şekilde:

Şu anda Bitcoin hiçkimsenin umrunda değil. Sadece tekrardan on binlerce dolar deeğere ulaştığında tüm dikkatleri üstüne çekecek, gözler onun üstüne dönecek.

Zhao’nun 2019 Yılı Kripto Para Tahmini

Zhao ilk olarak 2018 senesinde kripto para piyasasının 2019 senesinde da ayı sezonu tesiri altında kalacağını öne sürmüştü. Fakat bu öngörüye karşın Bitcoin 2019 yılının Nisan ayından Haziran ayının sonuna kadar 4 bin dolardan 13 bin 800 dolara kadar yükselmişti.

Temmuz ve Eylül aylarındaki Bitcoin grafiğinin 10 bin dolar bandında izlediği yatay grafiğe ilişkin de açıklamalarda bulunan Zhao Dong’a gore Bitcoin fiyatında keskin bir düşüşün yaşanması da ihtimaller içinde.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir