Kripto Para Yatırımcılarını Heyacanlandıran Açıklama: Bakkt Yeni Hizmetini Duyurdu

Geçtiğimiz günlerde dünyanın ilk fiziki teslimatlı Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini 23 Eylül tarihinde kullanıma sunacağını duyuran Bakkt‘tan yeni bir izahat daha geldi.

Bakkt’ın resmi Twitter hesabı üstünden meydana getirilen duyuruda müşterilerinin güvenli bir halde Bitcoin’lerini depolamasına olanak tanıyacak Bakkt Warehause hususi durumunun 6 Eylül’de kullanıma sunulacağı belirtiliyor.

 

Dünyanın en büyük borsalarından New York Menkul Kıymetler Borsası’nın ana şirketi Intercontinental Exchange’in (ICE) kurduğu kripto para platformu Bakkt, fiziki Bitcoin vadeli işlemlerinde sürecin son aşamasında.

Geride bıraktığımız Temmuz ayında fiziki Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri için kullanıcı kabul testlerine başlamış olan Bakkt’ın CFTC’den de lisans almasının arkasından gözler merakla platformun ürününü piyasaya süreceği tarihe çevrildi.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir