Kripto paralar için yıl sonu beklentisi arttı

Kripto paralar için bu yıl sonunda ne kadar yükseliş olacağı ve fiyatların ne kadar artacak olduğu mevzusu ile ilgili beklentiler bu hafta Bitcoin fiyatının artması ile beraber daha çok terfi etti. Birçok kripto para sahibini bekleyen yeni yükselişler coşku yaşatırken, Bitcoin fiyatının yükselmesini fırsat bilen birçok yatırımcının al-sat halletmeye başladığı ve yine piyasada canlılık yaşanmaya başladığı öğrenildi.

Ethereum sahiplerini bekleyen yıl sonu artış beklentisinin %10 ve üstünde olduğu, Bitcoin için %50 ve üstünde olduğu bir beklenti var.

Kripto para sahipleri iyi kazanacak!

Bu yıl sonunda iddialar ve beklentiler eğer ki doğru çıkar ise kripto para sahiplerinin oldukca iyi oranlarda kar elde etmeleri ve paralarına para, servetlerine servet katmaları gündeme gelecek. Geçtiğimiz yıl sonunda gelirlerine 19 kat daha çok artış kazanan yatırımcılar bu yıl gene yıl sonundan oldukca fazla ümitli ve beklentili olduklarını belirtiyor. Bazı yabancı yatırımcılar ise yıl sonu artışının %10 ve averaj %29 içinde değişecek bulunduğunu iddia ederek oldukca büyük beklentiler dahilinde olunmaması icap ettiğini ifade ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir