Kripto Paralara Yatırım Hala Güvenilir Mi?

Kripto paralar adeta bugün çöktü. Fazlaca fazla düşüş yaşayan kripto paralar 7000 dolar seviyesine kadar gerilerken, akıllarda ise tek sual olarak ”hala kripto paralara yatırım yapılır mı?” sorusu oldu. Kripto para yatırımcıları ellerinde bulunan yatırımları çıkarmaya başlarken, bazı yatırımcılar ise ellerinde bulunan Bitcoin yatırımlarını satmamaya ve direnmeye devam edecek olduklarının sinyalini verdi.

Düşüş durumunu fırsat bilen dev yatırımcılar ise yüksek fiyattan sattıkları Bitcoin’lerini daha sonrasında düşük fiyattan geri satın alırken, bu duruma daha oldukça fazla yatırımı olan yatırımcıların yakın olması dikkat çekti. Kripto para yatırımı yapmak için hazır bekleyen kullanıcılar ise bu durum karşısında yatırım yapmış olup yapmama mevzusunda kararsız kaldı.

Küçük Yatırımlar Yapıyorlar

Yatırımcılar şu aşamada Bitcoin ve öteki kripto para birimlerine olan güvenlerinin sarsıldığını ve şimdilerde yatırım yapmak için bir ekip yükselişe gereksinim bulunduğunu belirtti. Kripto para yatırımı meydana getiren bazı kullanıcılar ise küçük küçük yatırımlarına devam ettiklerini ve kendilerinin küçük yatırımlar ile beraber kripto para borsasına yatırım hayata geçirmeye devam edeceklerini belirtiyorlar. Normal olarak kripto paralara yatırım yapmış olup yapmamak sonucu tamamen size kalmış bir durum iken bu seviyede olan bir kripto para piyasasına yatırım yapmanın daha çok düşüş riskini bununla beraber getirecek bulunduğunu unutmamalısınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir