Kripto Paralarda Bahar Dönemi Yaşanıyor

Kripto para piyasalarında son dönemde bahar havası yaşanıyor. Bitcoin, Ethereum ve Ripple oldukça fazla kar artışı yaşatmasa bile kayıplar yaşatmaması ile yatırımcıların gözünde kendilerine oldukça büyük ve fazla yer buluyor. Kripto para piyasalarında yaşanmış olan bu haftaki artışlar yardımıyla birçok şahıs yatırımlarını gelecekte daha çok değerlendirecek olduklarını belirterek yatırımlarını geri çekmeme sonucu alırken, bazı yatırımcıların ise daha çok yatırımlar yaptıkları gözlemlendi.

Bitcoin sahibi kişiler 30.000 dolar seviyesinin bu senenin sonunda gelebilecek bulunduğunu düşünürken, bazı yatırımcılar ise geçtiğimiz yıl olduğundan ayrımsız olarak bu yıl sonunda kripto para piyasasında en fazla kıymet kazanacak olan kripto para biriminin Bitcoin olacağını beklemekte. 25.000 dolar seviyesine kadar çıkma potansiyeli beklenen Bitcoin‘de daha çok yada daha azca artışlar olabilecek olduğu düşünülüyor.

İddialar Mesnetsiz Çıkabilir

Ortaya atılan bazı yükselecek, artış yaşayacak ve benzeri iddiaların boş çıkması da mümkün. Zira daha ilkin olduğu suretiyle 20.000 dolar seviyesinden asla düşmeyecek bulunduğunu dahi iddia eden birçok yatırımcı vardı ve o dönemden sonrasında Bitcoin’de 13.000 dolar gerileme yaşanmış ve 7.000 dolar seviyesine kadar gerilemişti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir