“Kripto Paraları 2019 Yılında Daha Kötü Günler Bekliyor”

Yatırımcılar 2018 senesinde kripto para piyasasındaki düşüşler sebebiyle oldukça zor günler geçirmişti. Sadece kripto para piyasası için fena günler hemen hemen geride kalmış benzer biçimde görünmüyor zira Kaliforniya Üniversitesi profesörü Scott Galloway, döngüsel süreçler sebebiyle 2019 senesinde Bitcoin’i daha fena günlerin beklediğini beyan etti.

Galloway, gelişmekte olan teknolojilerin ve pazarların döngüsel bir hareket içinde olduğu tezini korumak için çaba sarfediyor. Galloway her ne kadar bu tutumunda ısrar eden olsa da kripto paralar her zamanki benzer biçimde bizi şaşırtabilir.

Suni zeka, sanal gerçeklik, arttırılmıi gerçeklik ve kripto para teknolojilerinin geride bıraktığımız yıllarda da patlamalar yaşadığını ifade eden UCL profesörü, ani yükselişlerin bu teknolojilerin gerçek potansiyelini yansıtmadığını iddia etti.

Her ne kadar 2018 yılı sancılı geçse de 2019 yılı kripto paraların yılı olabilir. Sektördeki düzenleyici belirsizlikler çözüme kavuşturulursa devletler ve küresel finans şirketleri kripto paralara yönelik daha değişik bir yaklaşım seçimi benimseyebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir