”Kripto Paraları Yakından İzliyoruz”

HSBC üst düzey yöneticilerinden Josh Bottomley, FORBES dergisine izahat yapmış oldu. Açıklamasında kripto paraları banka olarak izlemeye devam ettikleri ve kripto paralar hakkında bazı adımlar attıklarını açıklayan yetkili, bu mevzuda iyi mi adımlar attıkları bilgisini ise vermedi. Dünyanın en fazla ilgi gören ve en fazla servete haiz bankalarından birisi olarak tanınan HSBC, bu mevzuda öncü bir banka olarak kripto paraların geleceğe yön verip vermeyecek olduğu üstünde çalıştığını tüm dünyaya göstermiş oldu.

Bankanın araştırmaları süresi süresince iyi mi emekler ve iyi mi araştırmalar yapmış olduğu merak edilirken yetkili bu mevzuda informasyon vermedi. Yetkilinin açıklamalarında bir tek banka olarak kripto paraları araştırdıkları ve durumdan haberdar oldukları, iyi mi emekler yapılması gerektiğine dair yol stratejisi belirlendiği bilgisi paylaşıldı.

”Varlık Fiyatı Oldukca Mu Değişken? O Süre Yokuz”

HSBC üst düzey yöneticilerinden Josh Bottomley, müşterilerinin yatırım yapmadan ilkin o varlığın fiyat durumunu izlediğine ve buna gore karar verdiğine değindi. Varlık fiyatının sık değişmesi durumunda kendi müşterilerinin o varlığa yatırım yapmayacak bulunduğunu ve bugün istatistiklerde de yapmadığının görülebilecek bulunduğunu belirten Bottomley, kripto paraların belirli bir amacı ve belirli bir grubun isteklerine cevap verebildiğini, bu grubun üstünde de lüzumlu olan her türlü incelemeleri yapmayı sürdürdüklerini beyan etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir