Kripto Paraların Değeri Artabilir

Kripto paraların kıymeti ile ilgili artış olabilecek olduğu beklentisi sürerken, yatırımının ne vakit değerlenecek bulunduğunu merak ederken kripto paralar ile ilgili ortaya atılan iddialar, ortaya atılan iddiaların ötesinde beklentiler sürüyor. Yatırımcılar kripto paraların ne kadar değerlenecek bulunduğunu sorarken, kripto paraların yakın vakit içinde kıymet kazanması planlanıyor. Bugün piyasa değerinin 300 milyar doların üstüne çıkması, BTC’nin 2 hafta içinde 6.000 dolardan 8.000 dolara kadar yükselmesinin tesirleri yatırımcılar üstünde ”daha çok artış olması beklenebilir” dedirtiyor.

Yatırımcılar kripto paraların yükselmesi ile kar elde etme isteklerine kavuşacak olduklarını ve kısa süre içinde bu isteklerinin yerine gelecek bulunduğunu ifade ederek, kısa sürede yaşanacak olan ihtimaller içinde bir artışın kendileri için büyük kazançların kapıda olması anlamına geldiğini ifade etmekteler.

Düşebilir, Güvenilir Olmayın!

BTC 2 haftadır yükseliş yaşıyor olabilir fakat analistler daha ilkin Aralık ayında iyi mi ki 20 bin dolara kadar yaklaşan fakat derhal peşinden hızlıca düşüş yaşayan Bitcoin’in gene aynı durumu yatırımcılarına yaşatabilecek bulunduğunu düşünüyor. Yatırımcılar kripto paralardan elde etmiş olduğu kazançları gene Bitcoin yada değişik kripto paralarda değerlendirirken, gelecek aylarda piyasanın daha çok büyümesi ile Bitcoin fiyatının da daha çok artmış olması beklentisi sürmeye devam etmekte.

  • Bitcoin fiyatı değişkenlik gösterir
  • Bitcoin fiyatı ile ilgili tahmin ve iddialar doğru çıkmayabilir
  • Yatırım tavsiyesi yada önerisi DEĞİLDİR.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir