KuCoin, Rakibi Binance’in Kripto Para Birimi BNB’yi Listeleyeceğini Duyurdu

KuCoin, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in mahalli kripto para birimi Binance Coin’i (BNB) listeleyeceğini duyurdu. KuCoin, bu listelemenin yanı sıra Binance Chain projelerine de destek vereceğini deklare etti.

KuCoin tarafınca meydana getirilen duyuruya bakılırsa BNB, bugün BTC ve USDT işlem çiftleriyle beraber platforma eklenecek. Sadece KuCoin kullanıcıları BNB alım satım işlemlerine 19 Haziran’da başlayabilecek.

CoinMarketCap’te en kıymetli kripto paralar içinde 7. sırada bulunan Binance Coin bilhassa 2019 senesinde oldukça üst düzey bir performans sergileyerek ABD doları karşısında ortalama 10 kat kıymet kazanmıştır.

Binance CEO’su Changpeng ‘CZ’ Zhao, KuCoin’in BNB’yi listeleyeceğini duyurmasının arkasından Twitter hesabından bir ekip açıklamalarda bulunmuş oldu. CZ, KuCoin’in BNB ve Binance Chain hamlesinin zekice bulunduğunu belirtti.

Bu tarz şeyleri da okuyabilirsiniz:

Röportaj: Selcoin’den Libra, Bakkt ve Blok Ödülü Yarılanmalarına İlişkin Mühim Açıklamalar

Feysbuk’un Kripto Para Birimine İlişkin Detaylar Netleşti: Libra & Calibra

Eski SEC Direktörü Uyardı: Binance’in Başı Kötü Halde Derde Girebilir

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir