LINE Rekora Koşabilir

Singapur’da kripto para borsası kuran ve bugün itibari ile 1. gününe giren LINE, kripto para borsası mevzusunda yeni adımlar atmaya ilk günden başladı. Bugün meydana getirilen açıklamada tüm dünyada küresel olarak hizmet sunacak olduklarını ve daha çok kendilerini geliştirecek olduklarını belirten LINE kripto para borsası yöneticileri, bu mevzuda atacak oldukları adımlar hakkında ise data vermedi.

LINE gelecek birkaç hafta içinde kripto para borsaları içinde birinci sıraya yükselmese bile ilk birkaç kripto para borsası içinde bulunabilecek kadar etkili ve büyük bir güce haiz durumda olan bir şirket olarak gösteriliyor.

Türk Kullanıcılar Kullanabilir

Hemen hemen Türkçe dil desteğine haiz olmamasına karşın 30’dan daha çok kripto parayı alım ve satım işlemleri için bünyesinde barındıran LINE, bunun yanı sıra 15 değişik dil seçeneğini bünyesinde barındırıyor. Kripto para borsası olarak Türk kullanıcılarında kullanabilecek oldukları LINE kripto para borsasının gelecekte Türkiye merkezli bir ofis açması durumunda Türk kullanıcılar direkt TL göndererek bu sayede LINE kripto para borsasını kullanabilecek iken bunun ne süre tam olarak devrede olacağı mevzusu ise merak mevzusu. Hemen hemen Türk kullanıcılar ve Türkiye’ye yönelik olarak bir data de verilmemiş.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir