Liquid CEO’sundan Çarpıcı Telegram Ve Gram Token Açıklamaları: Token Satışı Ne Zaman?

Liquid CEO’su Mike Kayamori, Gram Asia ile, gizlilik odaklı mesajlaşma platformu Telegram tarafınca geliştirilen merkezsiz ağ Telegram Open Network’ün (TON) halka açık satışı için hususi bir antak kalma yaptıklarını doğruladı.

“IEO’ların Öncüsüyüz”

Kayamori,  Liquid’in Gram Asya ile iyi mi anlaşmaya vardığını CoinTelegraph’a söyledi. Kayamori ek olarak, Liquid’in şu sıralar Binance’in ipini göğüslediği IEO’ların öncüsü bulunduğunu iddia etti ve Liquid’in IEO pazarındaki avantajlarından bahsetti.

Liquid’in yaklaşmakta olan token satışı Telegram’ın büyük bir merakla beklenen kripto para birimi Gram’ın halka açık satışı olacak. Token satış anlaşması  ise Telegram ile değil, Asya’nın en büyük Gram token sahibi olan Gram Asya ile yapıldığı öne sürülmüştü. Kayamori, “Her şey Gram Asya ve Liquid içinde” diyerek bu iddiaları doğruladı.

    “Bu oldukca naturel. Gram Asia’yı oldukca yakından tanıyoruz. Ek olarak Telegram Open Network ve kripto para topluluğuna inanıyoruz.  1,7 milyarlık token satışı ile karşılaştırdığımızda oldukca dar kapsamlı bir satış olacak. Sadece makul bir token satışı yapalım. Böylece Telegram kullanıcıları ve daha büyük topluluklar Ekim ayında gerçekleşecek olan gerçek token satışından ilkin Gram sahibi olabilsin.

Telegram’ın geçtiğimiz Mart ayında akredite olmuş yatırımcılara hususi bir token satışı gerçekleştirmiş ve toplamda 1.7 milyar dolarlık fon topladığ öne sürülmüştü. Şirket, geçtiğimiz ay TON’un testnet versiyonunu yayınladı. Mainnet’in ise Ekim ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Satış fiyatı ve miktarı etkinlikten yedi gün ilkin açıklanacak

Liquid’in halka açık Gram token satışını 10 Temmuz gerçekleştirmeyi planlanıyor. Kayamori, token fiyatına yada toplam satılacak token miktarının ise, token satışından ortalama yedi gün ilkin duyurulacağını deklare etti.

Token satışı, ABD Birleşik Devletleri ve Japonya dahil olmak suretiyle ortalama 50 ülke haricinde her yerde geçerli olacak. Sadece Kayamori, TON ağının ve Telegram’ın 200 milyon etken kullanıcısının kuvvetli kombinasyonunda yüksek bir potansiyel görüyor.

Türk kripto para topluluğuna en iyi şekilde hizmet sunabilmek için bir tek en mühim gelişimleri size bildirmeyi amaç ediniyoruz. Bizi toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyebilirsiniz. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir