Litecoin Son 9 Ayın En Düşük Seviyesinde: LTC İçin Sıradaki Hedef Ne?

Litecoin’deki kıymet kaybı durdurulamıyor. Popüler kripto para, 25 Kasım sabahına %10’u aşkın kıymet kaybı yaşayarak merhaba dedi. Son 3 ayın en eleştiri düşüşünü gerçekleştiren Litecoin’de (LTC) şimdi ne olacak?

Teknik göstergeler ne diyor?

Gece saatlerinde Asya seansının açılmasıyla maruz kalmış olduğu satış baskısı sonucu keskin bir düşüş yaşayan Litecoin (LTC) birazcık olsun toparlandı. Analistler, Litecoin’deki toparlanmanın günlük SMA50 ile sınırı olan kalacağını düşünüyor.

Şu anki piyasa kıymeti 2,7 milyar dolar olan altıncı en büyük kripto para LTC, Asya seansının açılmasıyla 42.35 dolara kadar geriledi. Sadece aşırı satış baskısına maruz kalan LTC bu bölgedeki teknik düzeltme sebebiyle bir miktar kıymet kazanmayı başardı.

SMA50’ye nazaran (Rahat Hareketli Averaj) 1 saatlik grafikte 46.40 dolarda kuvvetli bir direnç oluştu. Bu düzey hafta sonu aralığının alt sınırına denk geliyor. Eğer bu düzey kırılırsa 48 dolar bandını deneyebilir. Litecoin’deki bir sonraki dirençler ise sırasıyla ise ruhsal direnç sayılan 50.00 dolar ve 52.40 dolar seviyeleri.

Litecoin’deki bir sonraki eleştiri destek ise 40 dolar seviyesi. LTC / USD paritesi son olarak Şubat 2019’da 40 doların altında işlem görmüştü. Bu desteğin ayıları yavaşlatması ve boğaların toparlanma için bir sıçrama alanı olarak hizmet etmesi olası. Bir sonraki destek ise 37 dolar’da kısaca haftalık Bolinger Bandının alt çizgisinde.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir