Litecoin Yavaş Yavaş Yükseliyor

Litecoin piyasalarda yükseliş göstermeye devam ediyor. Döviz kuru ile beraber bugün averaj 151 dolar seviyesinde olan Litecoin’in bu ayın başlarında 114 dolar seviyesinde olduğu, sadece yavaş yavaş yükselişini sürdürdüğü belirtiliyor. Kripto para dünyasında yaşanmış olan gelişmeler ve dün Litecoin kurucusu Lee tarafınca meydana getirilen açıklamaların bunda etkili olduğu belirtiliyor.

Litecoin ve Bitcoin içinde ciddi farklar olmasına karşın kripto para dünyası devamlı olarak gelişimini aralıksız bir halde sürdürüyor. Bunun bununla beraber Litecoin benzer şekilde öteki kripto para birimlerinde bulunduğunun benzeri şekilde yükseliş ve düşüş dönemleri yaşamasına karşın, bu son dönemdeki yükseliş yatırımcılarını oldukça çok memnun etmekte.

Yükseliyor, Düşüyor Fakat Netice Olarak Kazandırıyor

Litecoin, bir yükseliş, bir düşüş yaşamasına karşın doğru yatırım yapılır ve piyasalarda yaşanmış olan hareketlilikler iyi çözümleme eder ise kullanıcısına en fazla kazandıran kripto paralardan birisi olabiliyor. Dünyanın en kıymetli ve en fazla malum 9. kripto parası olan Litecoin’in gelecekte Bitcoin kadar popüler olmasa da buna yakın seviyede popüler olması umut ediliyor. Ethereum ve Ripple ise elbet daha popüler durumda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir