Lubin’den Ethereum Açıklaması

Ethereum Vakfı kurucularından Joseph Lubin, ABD ve öteki ülkelerde Ethereum’un menkul kıymet olarak algılanmaması ve sayılmaması için oldukça büyük süre harcadıklarını ve devamlı olarak bu mevzuda uzun zamanlar ve saatler süresince emek harcamalar düzenlediklerini deklare etti. Ethereum Vakfı kurucularından Joseph Lubin, açıklamalarında kendilerinin Ethereum ile ilgili yaptıkları emek harcamalar yardımıyla bundan sonrasında devletler tarafınca menkul kıymet olmayacak bulunduğunu söylemiş oldu.

Lubin, “ABD ve öteki ülkelerde avukatlarla çok büyük bir süre harcadık ve ETH’nin menkul kıymet olmaması mevzusunda son aşama rahatız, hiçbir süre bir menkul kıymet değildi. Bu bağlamda bir çok düzenleyici Ethereum’un ne işe yaradığını anlamış oldu. Tüm bu değişik erkek oyuncular platformu çalıştırmak için kaynaklarını sağlıyorlar, onlara bunun için ödeme yapmanız gerekiyor… Bu paylaşılan bir hesaplama kaynağına erişmenin bir yoludur.” dedi.

Ethereum Yükseliyor

Bir öteki taraftan ise Ethereum devamlı olarak yükselmeye devam ediyor. Geçen aya oranla oldukça iyi bir kıymet kazanan sadece daha çok yükselecek olduğu ve 2.000 dolar seviyesine kadar çıkacak olduğu iddia edilen 2. büyük kripto para birimi olan Ethereum’un Bitcoin’e oranla daha çok emek harcamalar yapılıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir