Madencilik İçin Anakart: H370 Mining Master

ASUS dünyanın en fazla ekran kartı destekleyen anakartını üretti. H370 Mining Master adına haiz olan anakart madencilik alanında uğraşan kullananların 20 ekran kartı desteği sunarak daha çok üretim ve daha süratli üretim yapmalarını, hali ile daha azca alanda daha çok kazanç sağlamalarını sağlayacak. Madencilik alanında uğraşan kullanıcılar için bu büyük bir gelişme olarak gösterilirken 20 ekran kartının hepsinin aynı anda çalıştırılabilecek kadar kuvvetli bir anakart olduğu açıklanmış durumda.

Kullananların bu anakarta ilgi göstermesi beklenmezken, anakart ile ilgili olarak iddia edilenler eğer doğruysa düzgüsel oyuncu bilgisayarına haiz olan kullanıcılarında daha çok performans adına H370 Mining Master modelini ustalaşmış kullanım amacı ile satın alabilecek oldukları iddia edildi.

Daha Azca Bakım

H370 Mining Master modelinin madencilik alanında ilgisi olan kullanıcılara fazlaca iyi bir talih sunduğunu açıklayan ASUS yöneticileri, bu mevzuda daha azca bakım ile beraber daha çok kazanç elde eden bu yeni anakartın kullanıcılara fazlaca daha çok performans sunacak ve vakit kazandıracak bulunduğunu iddia ediyor. Anakart ile ilgili fiyat bilgisinin ne yönde olacak olduğu ile ilgili informasyon bulunmuyor. ASUS’a gore kullananların daha azca maliyet ile daha yüksek performans alacak olması, tek bir sistem üstünden tek bir program ile 20 ekran kartının performans durumunu izleyebilecek olması büyük kolaylık sağlayarak kullanıcılara kendi kişisel zamanlarında da daha çok vakit ayırmalarını sağlayabilecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir