Malta Merkezli Kripto Para Borsası Euro İşlem Paritesini Kullanıma Açtı

OKCoin hizmetlerini Avrupa’ya genişletti. OKEX borsasını da bünyesinde barındıran şirket, yeni bir ofis açmanın yanı sıra Euro işlem paritesini de kullanıma açtığını duyurdu.

OKCoin’in Avrupa operasyonları Malta’daki yeni bir ofis üstünden yürütülecek. Minik ada ülkesi, Avrupa’daki en kripto para dostu ülkelerden biri. Hatırlanacağı suretiyle Binance de daha ilkin merkezini Malta’ya taşımıştı. Malta Finansal Hizmetler Kurumu tarafınca düzenlenen Sanal Finansal Varlık Yasası (VFAA), Blockchain ve kripto para şirketlerine açık bir yasal çerçeve sunuyor.

Avrupa’daki kripto yatırımcıları artık yeni OKCoin hesaplarına direkt Euro (EUR) yatırıp çekebilecekler. Resmi duyuruya gore, Euro para yatırma ve çekme işlemleri 4 Eylül’e kadar parasız olacak. Spot işlem, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Ethereum (ETH) dahil olmak suretiyle birçok EUR-Kripto çifti için geçerli olacak. Gelecekte ise daha çok işlem çifti eklenecek.

OKCoin Avrupa Genel Müdürü Jovan Gavriloviç, operasyonlarını Avrupa’ya genişletmelerinin peşinden şu açıklamalarda bulunmuş oldu:

Avrupa, kripto para piyasalarının evrimi için büyük bir gereklilik. Avrupa, dengeli düzenleyici yaklaşımını sürdürürken, küresel finansal sistemin statükosunu yenilemek ve bozmak için birçok ilerici fikre ev sahipliği yapıyor. Kripto para alım satım hizmetimizi Avrupa pazarına güvenli ve güvenilir bir halde sunmak, kullananların dijital varlıkları euro için kolay ve güvenli bir halde almasını sağlamaktan dolayı oldukca memnunuz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir