MarketPeak: Eşsiz Yatırım ve Eğitim Platformu

Fintech projeleri ve tokenize edilmiş varlıklara yönelik yatırım platformu MarketPeak, Ethereum Blockchain’de kendi PEAK token’ını başlattı. MarketPeak’in arkasındaki ekip, kripto para projelerini başarıya götürecek teknik bilgiye, arka plana ve deneyime haiz. Birkaç senedir başarıya ulaşmış bir halde sıfırdan şirketi inşa ediyorlar. Müşterileri yüksek potansiyele haiz kripto para projelerine yatırım yapmaları için eğitiyorlar ve kripto para piyasasında uzmanlar.

Firmanın ana fikri, pazarlama ve sermayesi olmayan büyük Fintech şirketlerini yatırımcılardan oluşan toplulukları birleştirmektir. Standart yatırımcıların çoğu zaman proje ve ürünler için hususi şartlara ve bütçelere erişimi olmadığından MarketPeak sunmuş olduğu hizmetle şirketlere ve girişimlere en iyi fırsatları sunuyor.

MarketPeak’in misyonu, topluluğuna fintech ve tokenize edilmiş varlıklar mevzusunda mümkün olan en iyi desteği sağlamaktır. Ekip muhteşem Blockchain becerilerine ve (liderlik özelliklerine) haizdir. Bu bununla birlikte firmanın devamlı büyümeyi kaydetmesinin sebeplerinden biridir.

Şu anda 11.000’den fazla üye MarketPeak’in sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanıyor. Marketpeak’in şu anki hedefi, Fintech projelerine yatırım yapmak için mükemmel tekliflerden yararlanabilecek 100.000 üyeden oluşan kuvvetli bir topluluk oluşturmaktır. Küresel bir topluluğa ve yenilikçi FinTech platformuna erişimle en iyi şartlarda yatırım yapmak mümkün.

Firmanın katma kıymeti, yalnız yatırımcıların ve toplumun satışın ilk aşamalarında ürünlere ve projelere katılabilmeleri değil, bununla birlikte MarketPeak’in eğitime de büyük ehemmiyet vermesidir. MarketPeak eğitime niçin bu kadar ehemmiyet veriyor?

Kripto para projelerine meydana getirilen yatırımlar belirli oranda informasyon gerektirir. MarketPeak burada acil bir fiil ihtiyacı görür, bu yüzden üyeler için fazlaca fazla eğitim sağlar. Bu, devamlı artan üye sayısından da çıkarılabilen iyi karşılanmıştır.

MarketPeak’te eğitim ne anlama geliyor?

Eğitim yelpazesi, tertipli olarak ve haftada birkaç kez meydana gelen yüksek nitelikli web seminerlerinden, Blockchain, kripto para, pazarlama, satış ve MarketPeak topluluğu için yüksek değere haiz değişik mevzularda çeşitli eğitim tekliflerine kadar geniş bir çeşitlilik göstermektedir. Şu sebeple Benjamin Franklin’in söylediği benzer biçimde:

Bilgiye meydana getirilen yatırım en karlı yatırımdır.

Marketpeak, projelere değişik üyelik paketleri sunuyor. Her üyelik paketi değişik bir uzmanlık seviyesine uyar.

PEAK Jetonu – Eğitim aldığınız için ödüllendirilin

Eğitimli olmanın yanı sıra, her üye bir üyelik paketi satın aldığınızda otomatikman kiralanan bir PEAK madencilik yazılımı vasıtasıyla bonus PEAK token’ı ile ödüllendirilir. PEAK tokeninin amacı: Yatırımcılar topluluğunu fintech projeleri ve tokenleşmiş varlıklarla birleştiren bir platform olarak PEAK tokeninin kilit görevi vardır. PEAK belirteci, MarketPeaks ödüllendirme programı kanalıyla ödüllerin artırılması yada akıllı sözleşmelerle gelecekte yeni projeler ve ürünler için oy verme gücü verilmesi benzer biçimde birçok özelliğe haizdir. Ek olarak PEAK token’ı gelecekte defi platformunda ücret ödemek yada bir ödeme sistemi olarak kullanılabilir.

PEAK Token Dağıtımı

Üyelik paketi satın alan hepimiz, bonus PEAK token’larından almaya hak kazanacak. Bu, bir üyelik paketi satın aldığınızda otomatikman kiraladığınız bir yazılımdır. İlk 12 ay size birazcık bonus PEAK jetonu verecek ve 13 ila 32 ay içinde PEAK jetonlarınız her ay %5 oranında kıymet kazanacak. Böylece, 32 aylık bir süre süresince, tüm güvenli PEAK tokenlerinize ve bonus PEAK tokeninize tam erişiminiz olacak.

Mayıs 2019’daki lansmandan bu yana hangi mühim adımlar atıldı?

Mayıs 2019’da yalnız boş bir Üyelik Platformu ile başlamış olan Marketpeak, Blockchain ve kripto para birimi hakkında daha çok informasyon edinmek, gelecek vaat eden Blockchain Projelerine ve Tokenized Varlıklarına yatırım yapmak isteyen ortalama 10.000 etken üyeye haiz. MarketPeak’in elde etmiş olduğu büyük bir kilometre taşı, Ethereum Blockchain’de kendi PEAK Jetonunun piyasaya sürülmesidir. Bir tek bu da değil .. PEAK, Şubat 2020’den beri 4 tanınmış borsa Bibox, Coinsbit, VinDAX ve P2PB2B’de listelendi. Bu sıralama, gerçek değerin kanıtı olarak PEAK belirteci için büyük ehemmiyet taşımaktadır. Ek olarak, PEAK resmi olarak tanınmış kripto piyasası seyretme internet sayfasında listelenmiştir coinmarketcap.com

MarketPeak’in Gelecek Vizyonu

Firmanın duyuru edilen ve yakın hedefi DeFi platformu olmak. Merkezi olmayan finansal sistem, özetlemek gerekirse DeFi, Bitcoin, Blockchain ve Co.’nun son yıllarda parasız ve tüm merkezi olmayan yönetilen ekonomik sistemler için yol açmış olduğu yerden adım atar. MarketPeak, çekirdek unsurların akıllı sözleşmelerle hakikaten düzenlenmiş olduğu gelecekte merkezi olmayan bir platform olmayı hedefliyor. Bundan dolayı, MarketPeak kripto projeleri ve tokenleştirilmiş varlıklar için en iyi DeFi platformlarından biri olabilir.

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan görevli değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların itina göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.
Sponsorlu makaleleriniz için [email protected]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir