Mesajlaşma Devi Line Kripto Para Borsası Açılışını Yaptı

Dünyanın en fazla kullanıcı sayısına haiz mesajlaşma uygulamaları içinde ilk sıralarda bulunan ve günden güne Asya bölgesinde ve tüm dünyada kullanıcı sayısında artışlar yaşayan Line isiml şirket yeni yapmış olduğu izahat ile beraber Singapur’da kripto para borsası kurduklarını duyuru etti. Kripto para borsası kuracak bulunduğunu bir süre ilkin tüm dünyaya duyuru eden bildiri devi, Singapur merkezli kurulacak olan bu kripto  para borsasının daha çok yatırımcıya hizmet sunmasını hedeflediklerini ve markaları adı altında daha yeni teknolojiler ile güçlerini güçlendirmek adına bu şekilde adım attıklarını açıklamıştı.

Kripto para borsasının bugün hizmete girmiş olduğu ilk saatlerde milyonlarca yatırımcı tarafınca olmasa bile binlerce yatırımcı tarafınca tercih edilmeye başlandığı ve tüm sistemin etken bir halde çalmış olduğu, hiçbir problemin bu saate kadar görülmediği açıklandı. Gerek komisyon oranları, gerek ani satış ve alım mevzusunda kullanıcılara kolaylıklar sunmasından dolayı Line’a ilişik kripto para borsasının fazlaca kullanılacak bulunduğunu beklemek gerek.

Yatırımcıların İlk Tercihi Olabilir

Tanındık bir mesajlaşma uygulamasının olması ve şirket olarak fazlaca uzun senelerdir teknoloji alanında olması, Line adlı uygulama ve firmanın adının neredeyse asla skandallara ve güvenlik problemlerine karışmaması dolayısı ile benzer durumun Line’a kripto para borsasında itimat verdiği için daha çok yatırımcının ilk tercihleri içinde olabileceği ifade edildi. Kısa sürede Türkiye’de hizmet sunup sunmayacak olduğu bilinmeyen Line kripto para borsası hemen hemen Türkçe dil desteğine haiz değil.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir