Mike McGlone: Bitcoin 4.000 dolara düşebilir

Bloomberg Intelligince analistlerinden Mike McGlone, Bitcoin fiyatının hala daha ayı piyasası devam ettiğini tahmin ettiğini ve fiyatın 4.000 dolara kadar gerileyecek olmasının beklentisi içinde bulunduğunu deklare etti. Kripto paraların bu zamanda düşüş yaşama eğiliminde bulunduğunu ve Bitcoin için ayıp piyasasının devam ettiğini ve düşüşlerin sürecek bulunduğunu düşünüyor.

Kripto para fiyatlarının bu zamanda düşüş yaşaması ve düşüşlerin devam etmesinin beklentiler dahilinde bulunduğunu açıklayan Bloomberg Intelligince analistlerinden Mike McGlone, bu mevzuda 4.000 dolar sınırının bir alt sınır olacak bulunduğunu ve bu seviyeden sonrasında düşüş olmasını beklemediğini belirtti.

Yatırımcıları sevindirmeyen açıklama

Yatırımcıları üzen açıklamalardan birisi olan bu son açıklamalar, kripto para fiyatlarının daha oldukca düşmesinde etkili olmayacak açıklamalar iken 6.000 dolar sınırına kadar gerileyen Bitcoin fiyatının daha oldukca gerilemesinin bir beklenti olduğu ve bu düşüşlerin devam etmemesi için hiçbir niçin olmadığı düşünülüyor.

Yatırımcıların ise 4000 dolar sınırına gerileme dolayısı ile dikkatli olması ve daha oldukca mevzu üstünde durması, ihtimaller içinde düşüşleri iyi takip ederek piyasa verilerini daha dikkatli çözümleme etmesi gerekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir