MoneyGram Ortaklığı Sonrasında Ripple’ın İşlem Hacmi Yükselişe Geçti

Ripple’ın küresel kurumsal piyasalar ekibi, MoneyGram ile yaptıkları ortaklık anlaşması sonrası XRP’nin işlem hacminin yükselişe geçtiğini bildirdi. Meksika pezosu / XRP işlem çifti, MoneyGram‘ın XRP‘yi kullanmaya başladığını duyurduğu tarihten bu yana büyük bir yükseliş içinde. XRP/MXN işlem hacmi ortalama %25 arttı. Sadece, XRP’nin genel işlem hacmi ise neredeyse %65 azaldı.

Ripple – MoneyGram Ortaklığı Zekice

MoneyGram CEO’su Alex Holmes, XRP’yi kullanmaya başladıkları ilk haftalarda Ripple’ın sınır ötesi ödemeleri süratli bir halde çözme kabiliyetine dikkat çekmişti. Ek olarak, Holmes tüm işaretlerin bu ortaklığın zekice ve yararlı bir karar bulunduğunu gösterdiğini belirtiyor.

 

Ripple ve MoneyGram ortaklığı Temmuz ayında açıklandı. Ripple, 30 milyon dolar tutarındaki MoneyGram hissesini, hisse başına 4,10 dolardan satın aldı. Ek olarak, önümüzdeki iki yıl içinde 20 milyon dolar değerinde hisse satın alma opsiyonu da ortaklık sözleşmesinde içeriyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir