Morehead’a göre Bitcoin, birkaç hafta içinde zirveye çıkacak

Dan Morehead Bitcoin’in bir kaç hafta içinde gerçek değerine döneceğini iddia etti. Dan Morehead bundan ilkin de Bitcoin’in ciddi bir düşüş yaşayacağını söylemiş ve bu tezi gerçekleşmişti.

Dan Morehead kesinlikle Bitcoin mevzusunda bazı şeyler biliyor. Daha ilkin de Bitcoin düşüş yaşayacak sözlerinin arkasından ciddi bir düşüş yaşayan Bitcoin ve öteki kripto paralar için bu kez de bir kaç hafta içinde Bitcoin eski değerine geri dönecek ve sonrasında da yükselmeye devam edecek şeklinde bir izahat  yapmış oldu.

“BİTCOİN YÜZDE 47 DEĞER KAYBETMİŞTİ”

Dan Morehead şuanda Kripto para birimleri ve Blockchain teknolojisinde etkinlik gösteren bir özgür yatırım fonu ve yatırım şirketi olan Pantera Capital’in CEO’su kısaca kripto paralar mevzusunda uzman,  Bitcoin’in yine büyümeye başlamış olacağı mevzusunda da oldukça güvenilir bundan 1.5 ay ilkin Bitcoin yüzde 50 kıymet kaybedecek şeklinde bir izahat yapmıştı. Pek oldukça şahıs tarafınca o dönem oldukça ihtimaller içinde bir netice şeklinde gözükmese de Bitcoin oldukça ciddi bir düşüş yaşamış yüzde 47 kıymet kaybetmişti.

Dan Morehead’ın bu kez ki tezi bakalım iyi mi sonuçlanacak. İlerleyen haftalarda kripto paralarda iyi mi bir ilerleme olacak göreceğiz.

[fat_coincap id=”5″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir