MyEtherWallet Açık Kaynaklı Ethereum Explorer’ını Duyurdu

Başlıca Ethereum (ETH) cüzdan sağlayıcısı MyEtherWallet (MEW), 11 Mart’ta resmi MEW Twitter hesabından paylaşmış olduğu bir tweet ile yeni açık kaynaklı Ethereum Blockchain explorer’ı EthVM’nin alfa versiyonunun başlatıldığını duyurdu.

EthVM’nin güncel sürümü, Ethereum testnet olan Ropsten ağındaki verileri gösteriyor. Ethereum’un ana ağında (mainnet kurulduktan sonrasında EthVM,  önder Ethereum explorer’ı Etherscan ile yarışacak.

Haberleri bildiren tweette, MEW, kullanıcılardan vasıta hakkında geri bildirimde bulunmalarını ve şunları bildirmelerini istedi:

“Hala Alpha’da bulunduğunu ihmal etmeyin – lütfen sorunları ve önerileri bildirin ve platformu geliştirmemize destek olun!”

Cointelegraph’ın Şubat başlangıcında bildirildiği şeklinde, popüler kripto para cüzdanları Myetherwallet ve Electrum kullanıcıları şu anda kimlik avı saldırılarıyla karşı karşıya.

Ethereum zincirini çözümleme eden son araştırmalar, Ethereum’un toplam dolaşımdaki arzının yüzde 80’inden fazlasının 7.572 adresle yapıldığını gösterdi. Aynı raporda, ETH’nin fiyatının, önümüzdeki beş gün süresince son beş sert çatalın peşinden averaj  %19 düşmüş olduğu iddia ediliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir