Nasdaq CEO’su: Henüz Karar Vermek İçin Uygun Zaman Değil

Nasdaq CEO’su Adena Friedman, kripto paralar ile ilgili olarak hemen hemen bu aşamada karar vermek için uygun vakit olmadığına değinerek, kripto paraların gelecekte iyi mi ve nerede olacağını görmenin de mümkün olmadığının altını çizdi. Kripto paralar ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada pek fazla pozitif konuşmayan Nasdaq CEO’su Adena Friedman, bu mevzuda kendisinin düşüncesinin gelecekte hükümetlerin belirleyecek olduğu kurallar ve alacak olduğu yasal kararlara nazaran Bitcoin ve öteki kripto paraların daha iyi şekillenebilecek bulunduğunu belirtti.

Blockchain teknolojisi ile ilgili olarak açıklamalarında insanların blockchain teknolojisini denemesi durumunda buna iyi mi cevap vereceklerini beklemek icap ettiğini ve hemen hemen daha bu mevzuda net bir karar vermenin doğru zamanı olmadığına değinerek, durumun blockchain teknolojisini şekillendirebilecek bulunduğunun altını çizdi.

Kripto Paralara Oranla Blockchain Teknolojisini Sevmiş oldu

Nasdaq CEO’su Adena Friedman, kendisine nazaran hükümetlerin gelecekte blockchain teknolojisini benimseyecek bulunduğunu düşündüğüne değinerek, bununla ilgili adımlar atılması ve geliştirilmesi ile oldukca daha iyi bir yere ve mekanizmaya haiz olmasını beklediğine değindi. Kripto paralar ve blockchain hakkında son dönemde meydana getirilen açıklamalar içinde Adena Friedman tarafınca meydana getirilen izahat en kapsamlı ve detaylı izahat oldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir