NEO Yatırımcılarına Müjde: Dünyanın Önde Gelen Rezervasyon Şirketiyle Ortaklık Kuruldu

2017’deki boğa sezonu esnasında adından sıkça söz ettiren ve Çin’in Ethereum’u olarak anılan NEO uzun süredir sessizliğini koruyordu. Bilhassa fiyatının ciddi seviyede kıymet kaybetmesi geliştiricilerin projeyi bıraktığı iddialarını dahi gündeme getirmişti.

Son zamanların vasatın da altında performans sergileyen popüler kripto paralardan kabul edilen NEO yeni bir işbirliğine imza attı. Dünyanın en büyük otel rezervasyon şirketlerinden Travala kısa sürede Twitter hesabı üstünden yapmış olduğu açıklamada NEO ile ortaklık kurduklarını duyurdu.

 

Blockchain tabanlı Travala dünyanın en büyük rezervasyon platformları içinde yer ediniyor. Daha ilkin de birçok kripto para birimini ödeme yöntemi olarak kabul edeceğini açıklayan Travala’nın son olarak eklediği kripto para ise CoinMarketCap’te 21. sırada yer edinen NEO oldu.

Yeni ödeme yöntemi NEO ile rezervasyon meydana getiren kullanıcılar Ağustos ayının sonuna kadar %5’lik geri ödeme kazanacak. Geri ödemeler ise platformun mahalli kripto para birimi AVA ile yapılacak.

Kripto Airbnb

Kripto Airbnb olarak da malum Travala.com NANO Blockchain’inde kurulmuş bir platform. Booking benzer biçimde merkezi platformların aksine Travala.com meydana getirilen düzmece kullanıcı yorumlarının önüne geçmek için bu yeni teknolojiden faydalanıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir