New York Madencilere Ucuz Enerji Verecek

ABD’nin New York eyaletinde gelecek dönemde madencilere ucuz enerji verilecek. Enerji fiyatlarının aslına bakarsanız mevcutta averaj bir dengede olduğu Birleşik Devletler’de madencilere hususi olarak bugüne dek enerji fiyatlarında hiçbir değişiklik yapılmamıştı.

New York eyaleti ise insan haklarının ve gelişim ile değişen teknolojinin sembolü olmuş bir eyalet olarak kendisine yakışan sonucu verdi ve madencilik alanında uğraşan kişilere ucuz enerji vereceklerinin açıklamasını yapmış oldu.

Ekonomik Kalkınma İçin

Ekonomik kalkınma ve daha çok ucuz enerji sunabilmek adına hareket etmeleri için yeni dönemde enerji tutarları mevzusunda bazı düzenlemeler yapılmasının pozitif yönde sonuçlar getirecek olduğundan madencilik meydana getiren şahıs sayısında yeni artışlar olmasının beklendiği iddia ediliyor. ABD’nin madencilik meydana getiren kullanıcılara karşı negatif adımları söz mevzusu olmasa dahi eyaletler tarafınca kripto para madenciliği ve öteki ilgili mevzular hakkında meydana getirilen açıklamalar ve araştırmalar madencilik ile ilgili yasaların tam etkin olmamasından dolayı ”sual işaretleri” sebebi olarak gösteriliyor.

New York eyaletinin derhal peşinden öteki eyaletlerde de madencilik mevzusunda daha değişik adımlar atılabilecek bulunduğunu öngörmek, düşünmek mümkün.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir