Newegg’in CEO’su Danny Lee: Bitcoin Çok İlgi Görüyor

Newegg’in CEO’su Danny Lee, son dönemde ödeme yöntemi olarak Bitcoin’e izin vermeye başladıklarına değinerek bununla ilgili son dönemde kıymeti düşmesine karşın kripto paralara ABD ve Kanada başta olmak suretiyle dünyanın birçok bölgesinde muhteşem ilgi gösterildiğini doğruladı.

Newegg’in CEO’su Danny Lee, “2014 senesinde Newegg müşterilerine Bitcoin ödeme seçeneği sunan ilk büyük şirketlerden biri konumundaydı. O zamandan beri Bitcoin’in fiyatındaki inanılmaz yükseliş Bitcoin sahiplerinin günümüzde inkar edilemez bir alım gücüne haiz olmasına niçin oldu. İnanıyoruz ki Bitcoin politakımızı Kanada’daki müşterilerimize kapsayacak şekilde genişletmenin şimdi tam zamanı.” açıklamasını yapmış oldu.

Starbucks’ın CEO’su Izahat Yapmış oldu

Benzer şekilde Starbucks’ın yönetim kurulu başkanı Howard Schultz tarafınca meydana getirilen açıklamada da “Bence gelecekte Blockchain teknolojisi kullanmakta olan bir yada birkaç tane yasal olarak güvenilir dijital para birimi varlığını sürdürebilecek. Bu yasallaşma ve itimat ise tüketicilerin bu uygulamaları daha öncesinden malum markalar ile bağdaştırarak gerçek dünyada fizyolojik olarak bulunmakta olan mağazalar vesilesiyle gerçekleşeceğine inanmaktayım. Bu sayede insanların bildikleri ve güvendikleri mağazalardan işlemlerini yapabiliyor olacaklar.” ifadeleri kullanıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir