Nvidia’nın CEO’su Huang: Kripto gerçektir, kaybolmayacak

Nvidia’nın CEO’su Jen-Hsun Huang, kripto paraların geleceği hakkında ve Blockhain hakkında yeni açıklamalar  yapmış oldu.

Nvidia’nın CEO’su Jen-Hsun Huang bir röportaj yapmış oldu ve firmanın genel durumunun yanı sıra kripto paralar hakkında da konuştu. Huang kripto paralardan son aşama ümitli, kripto paraların gerçek bulunduğunu ve hiçbir yere gitmeyeceğini düşünüyor. Huang’a gore, “Kripto paralar gitmeyecek ve insanoğlu onunla uzlaşayacak.”

Jen-Hsun Huang kripto paralar için şu ifadeleri kullandı. “Kripto gerçek bir şeydir, çekip gitmeyecek. Bu yıl dünya kriptonun varlığı ile uzlaşmaya başladı. Blockchain’e dayanıyor, fazlaca güvenli ve fazlaca düşük masraflı. Açıkçası gerçek bir işe yarar teknoloji bulunduğunu düşünüyorum. Bu gerçek bir olgu, ve bu yüzden hepimiz onunla uzlaşıyor. Sanal para birimi terimine karşı değilim – o sanal ürünler ve video oyunları kadar gerçek.”

MADENCİLERDEN TALEP YOĞUN

Kripto para madencilerinin yoğun bir ürün talebi bulunduğunu söyleyen Huang beklentilerimizi fazlaca daha çok geçen bir sipariş durumu var.

Sadece Huang’a gore bu pazar dilimi halen daha fazlaca minik, sadece pazar segmenti giderek daha da büyüyecek.

[fat_coincap id=”5″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir