OKEx ve Huobi’de Listelenen Bu Kripto Para Nisan Ayından Bu Yana %13.000 Değer Kazandı

Kripto para yatırımcıları, altcoin rallisi için sabırsızlanmaya devam ederken hiçbir popülerliği bulunmayan bir altcoin, deli bir boğa sezonundaymışçasına yükseliyor.

Altcoin’lerin büyük bir kısmı Bitcoin’de 13.800 dolar seviyesinden gelen düzeltmenin etkisiyle kan kaybetmeye devam ediyor. Kripto para piyasasında durum bundan ibaretken, Egretia (EGT) adlı bir kripto para Nisan ayının ortasından bu yana ortalama %13,000 fiyat artışı yaşadı.

Egretia (EGT) Huobi ve OKEx’te İşlem Görüyor

Şu anda popüler kripto para borsaları OKeX ve Huobi Global’de işlem gören Egretia, son birkaç ayda fiyatlarda büyük bir artış kaydetti. Tüm altcoin’ler tedirgin bir halde Bitcoin’deki yükseliş ve düşüş trendleri altında ezilirken Egretia sessiz sedasız bir halde kıymet kazanmaya devam ediyor. Egretia (EGT), şu anda 371 milyon dolarlık piyasa değeriyle CoinMarketCap’te 31. sırada yer ediniyor ve token başına 0,088 dolardan işlem görüyor.

Fiyat Artışının Sebebi Bilinmiyor

Egretia’daki fiyat artışının Nisan ayından beri kesintisiz bir halde devam etmesi sebebiyle bu yükseliş trendini rahat bir pump olarak görmek mümkün değil. Muhtemelen fiyatı spekülatif hareketlerle kazanç ardında koşan yatırımcılar tetikliyor. Proje hemen hemen popüler kripto para borsası Binance’te listelenmemiş olması sebebiyle pek bir bilinirliğe haiz değil. Sadece gelecek günlerde Binance’in Egretia’yı listelemesi halinde Nisan ayından bu yana mucizeler yaratan altcoin, parabolik yükselişini daha kuvvetli bir halde sürdürebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir:


Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir