Önde Gelen Analist Ne Zaman Bitcoin Satılması Gerektiğini Açıkladı

Bitcoin’in son 3 ayın en düşük seviyelerine gerilemesinin peşinden yatırımcıları da bir tedirginlik dalgası kapladı. O şekilde ki kripto para yatırımcılarındaki ürkü sebebiyle ortaya çıkan satış baskısı da Bitcoin fiyatına negatif tesir etti.

Sadece önde gelen yatırım yöneticisi Mark Yusko‘ya bakılırsa mevcut durumda Bitcoin satılmamalı aksine bu durum bir alım fırsatı olarak değerlendirilmeli. Mark Yusko Bitcoin satmak için doğru dönemin bulunmadığını kaydetti.

“Bitcoin Göstergeleri Pozitif yönde”

27 Eylül’de CNBC‘ye röportaj veren Morgan Creek Capital Management CEO’su Mark Yusko, Bitcoin’le dünyanın en büyük e-ticaret platformu Amazon‘u karşılaştırdı. Yusko fiyat düşüşlerinün düzgüsel karşılanması icap ettiğini ve Bitcoin’in senelik gelişme oranının satmamak için en kuvvetli sebeplerden biri bulunduğunu belirtti.

Bitcoin Satmak Amazon Hissesi Satmak Benzer biçimde

Morgan Creek Capital Management CEO’su Mark Yuskoi Bitcoin satmanın, Amazon hissesi satmakla eş kıymet bulunduğunu düşünüyor. Şu demek oluyor ki önde gelen analiste bakılırsa Bitcoin satmanın hiçbir kârlı yanı yok.

Bu tarz şeyleri da okuyabilirsiniz:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir