Önde Gelen Analistten Bitcoin Fiyat Tahmini: Dip Yapmadan Önce $8.300’a Yükselecek

Bitcoin’de boğalar bundan önceki mühim destek seviyesi  7,400 dolar seviyesinde tutunmasının peşinden popüler kripto para 7.500 dolar bandına terfi etti. Önder kripto para birimi haberimizin hazırlandığı sırada 7.555 dolardan işlem görüyor. Önde gelen bir kripto analisti bu dalgalanmaların “standart kripto oyunları” olarak gördüğünü ve Bitcoin’in tekrardan düşüşe geçmeden ilkin 8 bin doların üstüne çıkmasının olası bulunduğunu belirtti.

Bundan ilkin uzun bir süre için Bitcoin fiyatı 7,200 ila 7,300 dolar bandında durağan(durgun) kalmıştı. 

Sadece Cuma günü, Bitcoin fiyatı tekrardan 7.500 dolar seviyesine çıkmayı başardı. Önde gelen analist @CryptoMichNL, Bitcoin’in volatil kripto para piyasasının standart hareketlerinden birini gerçekleştirmek suretiyle bulunduğunu ve boğaların aşağı yönlü sert bir düşüşten ilkin yatırımcıları memnun edeceğini düşündüğünü belirtti.

 Dip onayı için 6.500-6.800 dolara geri dönmeden ilkin, 8.000-8.200 dolarıı görürsek şaşırmam.

Herkesi yükselişe inandırıp düşürecekler. Standart kripto oyunları. $BTC

Her ne kadar kripto para topluluğunda Bitcoin’in halving’in etkisiyle yükselişe geçeceği düşüncesi hakim olsa da piyasanın yatırımcılara beklentilerin tam tersini verdiğini de unutmamak yararlı olabilir.

Mesuliyet Reddi: Burada anlatılan fikir, yatırım tavsiyesi değildir. Yalnız bilgilendirme amaçlıdır. Coinbilgi.net’in ve yazarın fikrini yansıtması gerekmez. Kripto para piyasasında yatırım ve tüm alım satım işlemleri büyük risk ihtiva eder, bu yüzden karar vermeden ilkin daima kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kaybetmeyi göze alamayacağınız para yatırmanızı önermiyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir