Online Tüketici Kredisi Platformu Nexo, Komisyon Oranlarını %5,9’a İndirdi

Online tüketici kredisi platformu Nexo, anlık kripto kredi limitlerinde faiz oranlarını düşürdüğünü deklare etti.

Blockchain ekosistemindeki en düşük oranlar

22 Ekim’de gösterilen bir basın bültenine bakılırsa Nexo, uzun vadeli uygun maliyetli finansman hamlesinden sonrasında şimdi de, kripto para kredilerindeki faiz oranlarını düşürdüğünü deklare etti. Anlık tüketici kredisi platformu, şimdi ekosistemdeki en düşük komisyon oranlarını sunduğunu iddia ediyor.

200’den değişik ülkede etkinlik gösteren Nexo’nun kripto kredi limitlerinin asgari geri ödeme gerekliliğinin %5,9’dan başladığını duyurdu.

Nexo, dijital varlık sahiplerinin, fonlarını elinde bulundurmadan, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) ve benzeri kripto para sepetleri karşılığında borç almalarını sağlıyor.

Çevrimiçi tüketici kredisi platformu Nexo, Ağustos ayında token sahiplerine toplamda 2.409.574.87 dolar temettü ödemesi yaptığını ve böylece  senelik bazda %12.73’lük temettü getirisine ulaştığını bildirdi. 250.000’in üstünde bir kullanıcı tabanına haiz olan Nexo’nun temettü getirisi, S&P 500 piyasa endeksinde listelenen her temettü ödemeli hisse senedinden daha yüksek bir orana ulaşmış durumda.

Şu ana kadar 1 milyar dolarlık işlem hacmini geride bırakan ve her geçen gün daha çok gelişen Nexo, sektöründe önder konumda bulunuyor.

Nexo Hakkında

Nexo, Blockchain’in önde gelen finans kuruluşlarından biri olarak göze çarpıyor.  Bilhassa Anında Kripto Kredi tahsisi hizmetiyle sektörde öne çıkıyor. Böylece yatırımcılar dijital varlıklarını satmak zorunda kalmaksızın platformun avantajlarından faydalanabiliyor. On yılı aşkın FinTech deneyimine haiz profesyonellerden oluşan bir ekip tarafınca geliştirilen Nexo, 18 aydan oldukca daha kısa bir süre içinde 1 milyar dolarlık fazla işlem hacmine ulaştı. Bunun yanında inanılmaz derecede sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunan Nexo’nun 300 bini aşkın global müşterisi bulunuyor. Nexo’nun online tüketici kredisi olmak suretiyle tüm ürümleri, kullanıcılara 100 milyon dolarlık bir nezaret sigortası güvencesiyle sunuluyor.

Tüm bunların haricinde popüler kripto para platformu Nexo, geçtiğimiz günlerde kullanıcılarının  kripto para birimleriyle alışveriş yapmasına olanak tanıyan Mastercard logolu kredi kartını tanıtmıştı.

NEXO hakkında daha çok informasyon almak için buradaki bağlantıya tıklayarak Nexo’nun websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan görevli değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların itina göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için [email protected]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir