Paul Singer: Bitcoin çok iyi bir tezgah!

Meşhur hedge fon yöneticisi Paul Singer, yapmış olduğu izahat ile beraber Bitcoin’i yerde yere vurdu. Bitcoin’in tarihin en büyük tezgahlarından birisi olduğu benzer biçimde tarihin en iyi ve en oldukça dikkat çeken tezgahı bulunduğunu korumak için çaba sarfeden fon yöneticisi Paul Singer, sadece bu durumun herkesi etkilemediğini ve her yatırımcının bu tezgahtan etkilenmediğini savundu.

Birçok yatırımcının BTC üstünden milyonlarca dolarlık kazanca haiz bulunduğunu açıklayan Paul Singer, bunun yanında yapılacak olan alım ve satım işlemlerinde birçok yitik yaşayan yatırımcının bulunduğunun unutulmaması icap ettiğini belirtti.

Dolandırıcılık Değil

Fon yöneticisi Paul Singer, BTC’nin herhangi bir halde dolandırıcılık olmadığını, tek başına dolandırıcılık ve tezgah olmamasına karşın bazı etkenlerin birleşmesi sonucunda ortaya çıkan tablonun bir tezgah bulunduğunu söyleyebileceğini deklare etti. Bu açıklamaların yanında dün İngiltere Merkez Bankası Başkanı Carney, tarafınca meydana getirilen açıklamada da Bitcoin’in başarıya ulaşmış olamadığı ve başarısızlığını son dönemde sergilediği dalgalanmalar ile gösterdiğini açıklamıştı. BTC’nin birçok devleti rahatsız etmiş olduğu ve yakından takip edilmiş olduğu, bilhassa İsrail, ABD ve İngiltere ile AB üyesi ülkelerin yakın takibinde olduğu biliniyor.

[bitcointicker]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir