Paypal, Kripto Paraların Transfer Hızını Arttırmak İstiyor

Paypal, son dönemde kripto parala gelen yoğun ilgiyi karşılamak ve daha çok kar elde etmek için yeni patent başvurusunda bulunmuş oldu. ABD’de başvurusu meydana getirilen patent başvurusuna nazaran Paypal’ın bundan sonraki süreçte kullanıcılara sistem üstünden 2. cüzdan vererek kripto para ödemelerini bu cüzdan aracılığı ile yapmalarının sağlanabilecek bulunduğunu belirtti.

Patent başvurusu hemen hemen daha kabul edilmeyen firmanın, benzersiz şifreleme anahtarları kullanarak kullanıcılarına bir sonraki bloğa geçene kadar kripto para aktarımını beklemek zorunda kalmayacak olduklarını iddia ediyor. Benzersiz anahtar yolu ile şifrelenmesi güvence altına alınacak olan patent başvurusuna nazaran kullananların ödemeleri bu şekilde daha süratli yapılabilecek.

Hemen hemen Iyi mi Olacağı Belli Değil

PayPal tarafınca sunulacak bu hizmet hakkında şuna net olarak ne bir data, ne bir iddia ortaya atılmış değil. Bir tek meydana getirilen bir patent başvurusu mevcut ve bu patentin kullanılıp kullanılmayacak olduğu da kati değil. Daha ilkin binlerce patent alan firmalar aldıkları patentlerin bir kısmını kullanırken, geri kalanlarını ise kullanmayarak bir tek bünyelerinde barındırmaya yönelik olarak karar vermişlerdi.

[bitcointicker]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir