Pompliano Açıkladı: 2019’da Boğa Sezonu Geriye Dönecek Mi?

Morgan Creek Digital Assets kurucusu Anthony “Pomp” Pompliano ile Finder kurucu ortağı Fred Schebesta kripto para piyasasının genel durumunu çözümleme etmek için bir araya geldi. Pomp, mevzuya gelecek yıllarda bütüm hisse senetlerinin ve emtiaların yeni finansal düzenin temelini oluşturan kripto para birimleriyle dijitalleştirileceği tezi başladı.

Fanatik Boğa Sezonu Destekçisi

Kendisini fanatik bir boğa sezonu destekçisi olarak tanımlayan Pomp, kripto paraların geleceğinin kendisini heryecanlandırdığını belirtiyor. Tüm ilgisini kripto paralara yönelttiğini belirten Anthony “Pomp” Pompliano bundan dolayı yaşamının geri planda kaldığını söylemiş oldu.

2019’da Yükseliş Yok

Pompliano’ya nazaran 2018 senesinde yaşanmış olan gelişmeler 2019 senesinde sektördeki fiyatların artışını tetiklemeyecek. Pomp, kripto para piyasasındaki yükselişin ise 2020,2021 ve 2022 yıllarında başlayacağını düşünüyor. 2019 yılının sonuna gelindiğinde kripto para piyasasın ne durumda olacağı mevzusunda hiçbir fikri olmadığını belirten Pomp buna karşın Bitcoin’in asla yok olmayacağına kısaca değerinin 0’a düşmeyeceğine inanıyor. Pomp’a nazaran Bitcoin 2019 senesinde 2.500-5.000 dolar içinde hareket edecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir