Pornhub’a PayPal Darbesi Sonrası Justin Sun ve Changpeng Zhao Pornhub Modellerine Yardım Eli Uzattı

Pornhub azca ilkin tüm modellerinin ödeme devi PayPal tarafınca reddedildiğini deklare etti. Böylece, binlerce erişkin içerik üreticisi PayPal vesilesiyle maaşlarını çekemeyecek.

Söz mevzusu gelişmeyle beraber Pornhub modeller mevcut herhangi bir ödeme yöntemiyle (Paxum, Check, Verge (XVG)) vesilesiyle maaşlarını almak zorunda kalacaklar. Direkt para yatırma işlemi ise yalnızca Amerikalı ve Kanadalı Pornhub kullanıcıları için geçerli duracak.

Jutin Sun’dan Pornhub’a yardım eli

Bu şekilde yıkıcı bir haberin arkasından kripto para sektörünün önde gelen adları mağdur Pornhub modellerine el uzattı. Bilhassa, Tron CEO’su Justin Sun, Tron’un (TRX) Kanada merkezli pornografi devi tarafınca aslına bakarsan bir ödeme yöntemi olarak kabul edildiğine dikkat çekti.  Sadece Justin Sun’ın açıklamalarına bakılırsa Pornhub, platforma Tron tabanlı Tether (USDT) desteği de eklemeyi planlıyor.

Binance & Pornhub ortaklığı

Binance’in başarı göstermiş CEO’su Changpeng “CZ” Zhao’da Pornhub’ın mağdur modellerine yardım eli uzatanlar içinde. Sadece Justin Sun’ın aksine Zhao bu durumun modellerden daha oldukça kripto para piyasası için büyük bir fırsat kapısı olabilceğine inanıyor. Yapmış olduğu paylaşımın arkasından Changpeng Zhao’nun bazı takip edenleri Binance’in halihazırda PornHub’la anlaştığı iddialarını gündeme getirdi.

Bilhassa kısa sürede Twitter hesabı üstünden yapmış olduğu “Careful what you wish for” paylaşımlarıyla gündeme gelen Changpeng Zhao gene benzer bir sürprizle karşımıza çıkabilir.

Öne Çıkanlar:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir