Ran Neu-Ner: Fiyat Daha Fazla Düşecek, NEO veya Cardano Alın

Bitcoin’e ilk yatırım icra eden adlardan birisi olarak tanınan ve basında devamlı açıklamaları ile tanıdığımız Ran Neu-Ner isminde yatırımcı yapmış olduğu izahat ile Bitcoin’in fazlaca daha çok düşecek bulunduğunu doğruladı. Açıklamasında Bitcoin fiyatının düşecek bulunduğunu ve daha tehlikeli sonuç düşüşlerin beklendiğini belirten Ran Neu-Ner, daha çok zarar etmek istemeyen yatırımcıların NEO yada CARDANO yatırımı yapmalarını önerdi.

Cardano ve NEO altkoinlerinin daha çok kazanç odaklı bulunduğunu ve daha çok kazandırma şansı bulunduğuna değinen meşhur isim, yatırımların yalnız Bitcoin üstünde tutulmamasını, öteki kripto paralara da ihtiyaç duyulan ilginin gösterilmesi gerektiğine değindi.

Fiyat Ne Olacak Kimse Bilmiyor

Ran Neu-Ner, fiyatın ne kadar alçak seviyeye kadar düşecek olduğu mevzusunda net bir sayı vermedi. Yalnız Bitcoin fiyatının düşecek bulunduğunu, öteki 2 kripto paranın fiyatının ise yükselecek olduğundan bahsetti. Başka bir izahat yapmayan ilk yatırımcılardan birisi olan meşhur isim, kripto para dünyası ile ilgili olarak açıklamalarını sürdürecek bulunduğunun mesajını verdi.

Cardano ve NEO dünyada en fazla dikkat çeken altkoinlerden birisi olmasına karşın tam anlamı ile pek yatırımcısı bulunmamakta. Bitcoin ve Ethereum en fazla yatırımcı sahibi kripto paralar olurken, gelecekte altkoinlerinde daha çok artış göstermesi durumunda daha çok yatırımcı çekebilecek oldukları tahmin edilmekte ve bununla ilgili Ran Neu-Ner tarafınca olduğu suretiyle benzer açıklamaların fazlası ile yapılması umut ediliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir