Reddit, kripto para platformunu kapattı

Reddit kullanıcılarının birbirleerine kripto paralarla bahşiş göndermelerine olanak tanıyan Tipjar kapatıldı. Redditörlerin Ethereum’la ve Erc-20 token’larıyla bahşiş verebilmesi için geliştirilen TipJar’dan fena haber 7 Ekim’de geldi. Reddit’te mevzuya ilişkin meydana getirilen açıklamada kullanım oranının oldukca azca ve tatminkar olmaması sebebiyle bu şekilde bir karar alındığı duyuruldu.

Kalan bakiyenizi çekin uyarısı

Her ne kadar platform resmi olarak kapatılsa da TipJar’ın internet sayfası hala etken. TipJar geliştiricileri, kullananların platformda kalan bakiyelerini en kısa süre içinde çekmelerine yönelik uyarıda bulunmuş oldu. Platformun web sitesinin ise 10 Nisan 2020’de kapatılacağı açıklandı.

“TipJar artık faaliyetlerine son veriyor, bundan dolayı artık öteki Reddit kullanıcılarına bahşiş göndermek mümkün olmayacak. TipJar’ın internet sayfası 10 Nisan 2020’de kapatılacak. Bu tarihten itibaren kullanıcılar TipJar hesaplarına erişemeyecek ve hiçbir şekilde para transferi gerçekleştiremeyecek. Eğer TipJar hesabınızda bakiyeniz var ise bunu mümkün olan en kısa sürede çekmeniz gerekiyor.”

Bir öteki kripto para platformu Coinexchange.io da benzer sebepleri gerekçe göstererek geçtiğimiz günlerde faaliyetlerini sonlandırma sonucu aldığını duyurmuştu.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir