Reddit’e Göre Netflix Altcoin Belgeseli Hazırlıyor

Kripto para sektörü Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP ve Dogecoin’den oldukca daha büyük. Bugün binlerce alternatif proje var, sadece hepsi oldukca uzun sürmeyecek. Netflix görünüşte piyasadaki altcoinler hakkında bir belgesel çekiyor. Her ne kadar mevcut Bitcoin belgesellerini tamamlayamamış olmasına karşın, bu dikkat çekici bir gelişme.

Asla kimse Netflix’i orijinal yapım sayısını devamlı arttırdığı için suçlayamaz. Popüler küresel yayıncılık hizmeti, son yıllarda filmler, stand-up güldürü gösterileri, tv şovları, belgeseller ve hatta anime dizileri finanse etti. İlk Bitcoin belgeseli duyurulduğunda, kripto para birimi meraklılarının bir çok şüpheyle yaklaşmıştı.

Prodüksiyon şirketlerinin kripto para birimlerinin negatif yönlerine odaklandığı görülüyor. Banking of Bitcoin adlı  Netflix belgeseli bazı pozitif eleştiriler aldı. Netflix Banking of Bitcoin‘le Bitcoin’in gizemlerini seyircileriyle buluşturdu.

Altcoin belgeseli hakkında pek bir şey bilinmemekle beraber, bazı görüntüler Reddit’te ortaya çıkmaya başladı. Bu görüntüler Netflix’in iddia edilmiş olduğu suretiyle altcoin belgeseli hazırladığını kanıtlar özellikte.

Profesyoneller tarafınca hazırlanan bir altcoin belgeselini seyretmek garip olsa da, ihtimaller içinde sonuçların nasıl sonuçlanacağını da düşünmek  gerekir. Altcoin endüstrisi devamlı değişiyor. Bugünle ilgili projeler önümüzdeki altı ay içinde kaybolabilir. Bu yönü aşabilecek bir altcoin belgeseli oluşturmak Netflix için değişik zorluklar doğuracak.

Bazı Reddit kullanıcılarının da bu belgeselin 2020 yılına kadar bölümler halinde yayınlanmasının beklendiğini iddia ediyor. Bu tür bir video projesinin Netflix’te yayınlanmaya layık görülmesi için oldukca uzun bir yolu olduğu açık. Bazıları ise bunun 90 yada 120 dakikalık bir belgeselden ziyade sekiz bölümlük bir takım olacağını iddia ediyor. Şirket herhangi birisini resmen onaylamayana kadar, öngörülebilir gelecek hakkında tahminde bulunacak oldukca fazla detay var.

2017 yılının sonundan bu yana tüm altcoinlerin iyi mi kıymet kaybetmiş olduğu göz önüne alındığında, bu belgeselin zamanlaması hakkında eleştiriler ortaya çıkabilir. Sanayi hakkında bir tüm olarak hakkaten üstün olan oldukca sayıda çanta sahibi ve yatırımcı var. Bu video prodüksiyonu yanlış bir halde ortaya çıkarsa, altcoins üstünde oldukca fazla düşüş baskısı tetikleyebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir